Czuwaj Przemyśl - Viret CMC Zawiercie 33:33

DRAPA
Czuwaj Przemyśl - Viret CMC Zawiercie: Piłkarze ręczni z Zawiercia rywalizowali w sobotę na wyjeździe z zawodnikami z Przemyśla. Spotkanie zakończyło się remisem.

Viret CMC prowadził do przerwy 18:17, ale ostatecznie - po zaciętym spotkaniu - doszło do podziału punktów (33:33).

To była prawdziwa huśtawka nastrojów. Podopieczni Mariusza Szczygła prowadzili 7:2, by w drugiej połowie gonić swoich rywali (21:27).

Końcówka meczu była niezwykle emocjonująca. Viret CMC wyrównał za sprawą Damiana Kaprala, a na dwie minuty przed końcem objął prowadzenie po rzucie karnym, którego skutecznym egzekutorem był Tomasz Fugiel.

Wyrównał najskuteczniejszy w szeregach gospodarzy Paweł Stołowski (10 bramek podobnie jak Fugiel z Viretu CMC - dop. red.), a zawiercianie mogli jeszcze rozstrzygnąć losy tego meczu w ostatniej akcji, lecz Czuwaj skutecznie bronił dostępu do własnej bramki.

Viret CMC: Ratuszniak, Kot, Zbroiński - Fugiel 10, Biernacki 8, S. Zagała 5, Komalski 4, Makaruk 3, Kapral 1, Pakulski 1, I. Zagała, Bzdęga.