Hutnicy z Zawiercia mistrzami Polski: Za nami mistrzostwa

DRAPA
Hutnicy z Zawiercia mistrzami Polski.
Hutnicy z Zawiercia mistrzami Polski: Za nami XXXI międzynarodowe halowe mistrzostwa Polski hutników w piłce nożnej. Turniej w hali OSiR przy ulicy Blanowskiej 40 zakończył się sukcesem zawodników gospodarzy.

W finale hutnicy z zawierciańskiego CMC Poland pokonali 2:0 Metalurgię S.A. Radomsko.

W meczu o trzecie miejsce Alumetal Kęty S.A. uległ natomiast 2:3 Czarmetowi Tarnów.

Jeśli chodzi o nagrody indywidualne, to najlepszym piłkarzem został Rafał Psonka (Metalurgia S.A. Radomsko), a najskuteczniejszy okazał się Mateusz Śleziak (Alumetal Kęty S.A.).

Najlepszym bramkarzem uznano Janusza Iwańca z Czarmetu Tarnów, a puchar fair play trafił do reprezentantów czeskiej Huty Trinec.

Najstarszym zawodnikiem okazał się bramkarz CMC Poland, Kazimierz Sikora.