Kick Boxing Małpka Zawiercie z pucharami

DRAPA
Kick Boxing Małpka Zawiercie z pucharami.
Kick Boxing Małpka Zawiercie z pucharami. arc
Kick Boxing Małpka Zawiercie z pucharami: Jeszcze pod koniec ubiegłego miesiąca puchary wywalczyli zawodnicy trenujący w klubie Kick Boxing Małpka Zawiercie. Wystartowali oni w Pucharze Śląska i Zagłębia Dąbrowskiego w kickboxingu.

Zawody odbyły się w Czeladzi, a biorąc pod uwagę klub z naszego powiatu - wystartowało 12 dzieci oraz 4 seniorów.

Jeśli chodzi o dzieci do 12 lat, to najlepsi w swoich kategoriach byli: Konrad Walaszek i Oliwier Łągiewka, drugie miejsca zajmowali - Mikołaj Gunia i Nicolas Pawlik, a trzecie - Paweł Papierz.

W przypadku seniorów najlepszy w kategorii powyżej 78 kg był Paweł Stolarski. Damian Drąg zajął natomiast trzecie miejsce w kategorii poniżej 78 kg.

W klasyfikacji drużynowej Kick Boxing Małpka Zawiercie zajął 3 miejsce. Wystartowało natomiast sześć klubów.