KS Wysoka przegrywa w Sosnowcu z Górnikiem [ZDJĘCIA]

TOS
Górnik Sosnowiec - KS Wysoka 5:1.
Górnik Sosnowiec - KS Wysoka 5:1. T. Szymczyk
KS Wysoka w rozgrywanym w niedzielę spotkaniu o mistrzostwo sosnowieckiej B-klasy nie sprostał Górnikowi Sosnowiec. Piłkarze z dzielnicy Zagórze wygrali aż 5:1.

KS Wysoka przegrywa w Sosnowcu z Górnikiem

Worek z bramkami w 19. minucie spotkania rozwiązał Dawid Łoboda, a tuż przed przerwą na 2:0 podwyższył Artur Kmiecik. Po zmianie stron kolejne bramki dla Górnika Sosnowiec zdobywali Mateusz Laser oraz ponownie Artur Kmiecik. W 76. minucie meczu honorową bramki zdobyli goście z Wysokiej, gdy Radosława Wolaka pokonał Marcin Ciuk. Minutę później wynik spotkania ustalił Marcel Płachta wykorzystując rzut karny.

Po 20 kolejkach B-klasy Wysoka zajmuje w tabeli ostatnie 14. miejsce z dorobkiem tylko 10 punktów.

Górnik: Wolak - Siwek (75. Bilnik), Głowa, Płachta, Kurczek, Jawień (60. Szumilas), Laser, Jarosz (60. Szymański), Bakiera (70. Ruda), Łoboda, Kmiecik

Wysoka: Pałasz - Wilk, Dratwiński, Modzelewski, Wiśniewski (46. Bereda), Ciuk, Kwapisz, Wstepień, Gózdz, Kiszczyński, Ochman, (46. Kubiczek)

W następnym meczu do Wysokiej przyjedzie lider tabeli - SKS Łagisza.