Łazowianka Łazy - MKS Myszków 1:3

PM
Łazowianka Łazy - MKS Myszków 1:3.
Łazowianka Łazy - MKS Myszków 1:3: Łazowianie nie znaleźli skutecznego sposobu na lidera częstochowskiej ligi okręgowej. Honorowe trafienie dla Łazowianki zdobył Krystian Białkowski.

Pierwsza połowa gry nie układała się po myśli łazowskiego klubu. Do przerwy przegrywali oni już 0:3. Po przerwie wicelider sosnowieckiej A-klasy starał się odrobić straty, ale jego zawodnikom brakowało skuteczności.

Jedyna bramka dla łazowian padła po rzucie karnym, którego pewnym egzekutorem okazał się Krystian Białkowski.

Świetną okazję zmarnował natomiast inny z zawodników Łazowianki, który nie zdołał trafić do pustej bramki.

Blisko zdobycia bramki kontaktowej był również Adrian Piżuch. Napastnik łazowskiego klubu próbował przelobować bramkarza rywali, ale piłka nie wpadła do bramki.

Łazowianka Łazy - MKS Myszków 1:3 (0:3)
Bramka dla Łazowianki: Białkowski