Łazowianka Łazy - Ostoja Żelisławice 4:0 [ZDJĘCIA]

Łazowianka Łazy - Ostoja Żelisławice 4:0: Kalendarzową wiosnę w świetnym stylu przywitała Łazowianka Łazy. Wicelider sosnowieckiej A-klasy pokonał Ostoję Żelisławice.

Łazowianka Łazy - Ostoja Żelisławice 4:0

W sobotnie popołudnie ruszyła runda wiosenna sosnowieckiej A-klasy, a łazowianie spędzili pierwszy dzień wiosny na własnym obiekcie.

Ich rywalem była Ostoja Żelisławice, a więc ósma drużyna tabeli.

Łazowianka Łazy bardzo szybko objęła prowadzenie. Już w 9. minucie gry wynik meczu otworzył Hubert Maciążek.

Niespełna dwie minuty później było już 2:0, a bramkarza rywali tym razem pokonał Adrian Piżuch.

Wicelider tabeli sosnowieckiej A-klasy nie zadowolił się jednak dwubramkowym prowadzeniem.

Rezultat mogli zmienić Mateusz Bordel oraz Adrian Piżuch, ale rywale mieli również problemy z zatrzymaniem rajdów Krystiana Białkowskiego. Brakowało jednak skuteczności.

W 42. minucie gry Łazowianka podwyższyła swoje prowadzenie, gdy dośrodkowanie z lewej strony boiska wykorzystał Hubert Maciążek.

Po przerwie zobaczyliśmy tylko jedną bramkę, a wynik meczu na 4:0 ustalił Krystian Białkowski.

Kolejne spotkanie Łazowianka Łazy rozegra na wyjeździe, a jej rywalem będzie Unia Strzemieszyce. Początek meczu w sobotę, 28 marca, o godzinie 15.

Łazowianka Łazy - Ostoja Żelisławice 4:0 (3:0)
Bramki: Maciążek 2, A. Piżuch, Białkowski.
Łazowianka Łazy: Droździk - Rak, Kościelny, Lamch, Sus (70. Madej), Maciążek (65. Ł. Piżuch), Kukułka, Białkowski, Gajewicz, Bordel (85. Bełdowski), A. Piżuch (55. Sawicki).