Memoriał Pelki 2013 Szczekociny: Za nami międzynarodowy wyścig

Patryk Drabek
Memoriał Pelki 2013 Szczekociny: Za nami XVII Memoriał Edwarda Pelki, czyli międzynarodowy wyścig w kolarstwie przełajowym organizowany przez Olimpijczyka Szczekociny. Zobaczcie zdjęcia.

W zawodach po raz kolejny wzięli udział najlepsi zawodnicy z całej Polski (oprócz występującego w Pucharze Świata Mariusza Gila), a także z Łotwy, Słowacji, Czech i Rosji.

- Poziom był bardzo wysoki, ponieważ do Szczekocin przyjeżdżają obecnie najlepsi zawodnicy - podkreśla trener Olimpijczyka Szczekociny Sławomir Frejowski, który wygrał wyścig w kategorii masters (40 - 49 lat).

Trzeci w kategorii elita był Patryk Kostecki z Olimpijczyka Szczekociny. Wygrał natomiast Bartosz Pilis z Błękitnych Koziegłowy.

Dodajmy jeszcze, że trzecie miejsce w kategorii młodzików zajął Maciej Borkowski z Olimpijczyka.

Memoriał Pelki 2013 Szczekociny: Tutaj znajdziecie wyniki