MKS Śląsk Świętochłowice zremisował z Wartą Zawiercie na stadionie im. Pawła Waloszka na Skałce

Olga Krzyżyk
Mecz Śląska Świętochłowice z Wartą Zawiercie
Mecz Śląska Świętochłowice z Wartą Zawiercie M. Janiszewski - Zakład Fotograficzny
MKS Śląsk Świętochłowice zremisował z Wartą Zawiercie. W sobotę 25 lipca na stadionie im. Pawła Waloszka, po ponad 2-letniej przerwie, rozegrano mecz o ligowe punkty. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Zobaczcie fotorelację z meczu, którą wykonał Mateusz Janiszewski.

MKS Śląsk Świętochłowice – KP Warta Zawiercie 1:1

Piłkarze Śląska Świętochłowice wrócili na stadion na Skałce. Piłkarze Śląska Świętochłowice zawalczyli o pierwsze ligowe punkty. Ich przeciwnikiem byli zawodnicy Warty Zawiercie. Był to pierwszy mecz rozegrany na Stadionie Skałka im. Pawła Waloszka po dwóch latach przerwy.

Mecz został rozegrany w sobotę - 25 lipca. Śląska spotkał się z Wartą Zawiercie. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 17.00. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Fotorelację ze spotkania MKS Śląska Świętochłowice z Wartą Zawiercie wykonał Mateusz Janiszewski – fotograf, miłośnik reportaży sportowych.

Stadion im. Pawła Waloszka na Skałce i budynek OSiR dzień przed powrotem piłkarzy MKS Śląsk Świętochłowice do rozgrywek o ligowe punkty, na tym obiekcie.

Zobacz kolejne zdjęcia/plansze. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

Śląsk Świętochłowice wraca na Skałkę. Tak wygląda stadion dz...

Stadion OSiR Skałka został oddany do użytku 1 czerwca 1979 r. Trzy tygodnie później padł na nim rekord frekwencji – na trybunach zasiadło aż 27 000 kibiców. Od października 2014 r. patronem stadionu jest Paweł Waloszek - żużlowiec, który razem z klubem Śląsk Świętochłowice zdobył trzykrotnie wicemistrzostwo Polski (1969, 1970, 1973).