Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Viret CMC Zawiercie 30:27 (15:10)

DRAPA, viretzawiercie.pl
Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Viret CMC Zawiercie 30:27 (15:10). Podopieczni Giennadija Kamielina nie wznieśli się na wyżyny swoich umiejętności i przegrali różnicą trzech trafień. Zobaczcie zdjęcia.

Mecz rozpoczął się fatalnie dla zawiercian, którzy po kilku minutach przegrywali już 0:5. Podopieczni Giennadija Kamielina nie wykorzystywali nawet rzutów karnych (Mariusz Kuśmierczyk i Damian Kapral), a przełamali się dopiero po trafieniu Kaprala. To była 8. minuta gry.

Gospodarze, między innymi dzięki postawie swojego bramkarza, nie dopuszczali graczy Viretu CMC na dystans mniejszy niż trzy gole przewagi.

Końcówka spotkania była dramatyczna, ale zawiercianom nie udało się wyrównać, chociaż mieli sporo okazji. Razili jednak nieskutecznością i ostatecznie wrócili z Ostrowa Wielkopolskiego bez punktów.