Siódemka Miedź Legnica - Viret CMC Zawiercie 29:30

Paulina Musialska
Siódemka Miedź Legnica - Viret CMC Zawiercie: Zawiercianie w swoim ostatnim meczu pokonali wyżej notowanego rywala. Ich wyższość musiała uznać Siódemka Miedź Legnica.

W środę 29 kwietnia, Viret CMC Zawiercie zakończył sezon 2014/2015, a w swoim ostatnim meczu zmierzył się na wyjeździe z Siódemką Miedzią Legnica.

Zawiercianie po pierwszej części spotkania przegrywali różnicą dwóch trafień. Tablica w przerwie wskazywała na wynik 15:13.

W drugiej połowie Viret zdołał jednak przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę i wygrał 29:30.

Najskuteczniejszym zawodnikiem Viretu po raz kolejny okazał się Tomasz Fugiel, który zdobył dziewięć bramek. Kroku dotrzymywał mu Marcin Komalski, który do bramki rywali trafiał osiem razy.

Świetne zawody rozegrał także bramkarz zawiercian, Artur Kot.

Siódemka Miedź Legnica - Viret CMC Zawiercie 29:30 (15:13)