Viret Zawiercie wygrał z SPR Tarnów 42:31 [ZOBACZ ZDJĘCIA]

DRAPA
Maciej Smoleń (viret.zawiercie.pl)
Viret Zawiercie wygrał z SPR Tarnów 42:31. Podopieczni Giennadija Kamielina mieli problemy tylko na początku tego spotkania. Z minuty na minutę rozkręcili się jednak tak bardzo, że ograli rywali różnicą 11 bramek.

Viret Zawiercie wygrał z SPR Tarnów 42:31

Zaczęło się od rezultatu 1:5, ale gospodarze szybko opanowali sytuację na boisku i było to spotkanie bez historii.

Najwięcej bramek dla zespołu z Zawiercia rzucili obrotowy Piotr Pakulski (11) oraz skrzydłowy Łukasz Szymański (8).

Zwycięstwo zawiercian obserwowali między innymi zawodnicy z kadry Śląska (rocznik 1999) prowadzeni przez zawodnika Viretu CMC - Igora Zagałę.

Viret CMC wystąpił w składzie: Kot, Kruk - Pakulski 11, Szymański 8, Kowalski 6, Makaruk 4, Komalski 4, Kąpa 3, Biernacki 3, I. Zagała 1, S. Zagała 1, Barczyk 1, Kapral, Kijowski, Bugaj.

W galerii zobaczycie zdjęcia wykonane przez Macieja Smolenia (viret.zawiercie.pl).