Warta przegrała z Tęczą Błędów aż 0:6. Co się stało?

Patryk Drabek
Warta przegrała z Tęczą Błędów, a Sławomir Liberski (na zdjęciu uwieczniony podczas jednego ze spotkań w Zawierciu) musiał aż sześć razy wyciągać piłkę z siatki... Patryk Drabek
Sport Zawiercie: Warta przegrała z Tęczą Błędów aż 0:6. - Wracamy do domów w fatalnych nastrojach - nie krył drugi trener zawiercian Dawid Gajecki. Przeczytaj więcej o meczu.

Spotkanie rozgrywane w dzielnicy Dąbrowy Górniczej miało dwa przełomowe momenty. W 27. minucie stojący między słupkami bramki Warty Sławomir Liberski minął się z dośrodkowaną piłką i gospodarze objęli prowadzenie.

W 51. minucie dwie żółte kartki skompletował natomiast Dawid Karpiński i piłkarze Warty musieli przez prawie całą drugą połowę grać w osłabieniu. Skończyło się blamażem…

- Początek meczu nie zapowiadał tragedii. Prowadziliśmy grę i wydawało się, że wygramy to spotkanie. Piłka nożna uczy jednak pokory. Po straconej bramce posypaliśmy się i nie mogliśmy się podnieść. Próbowaliśmy zdobyć wyrównującą bramkę, ale po czerwonej kartce rywalom wychodziło dosłownie wszystko - podkreślał załamany II trener Warty, Dawid Gajecki.

Warta wystąpiła w składzie: Liberski - Białek, Kozłowski (75. Tokarski), M. Sołtysik, Mąka, Grim, Majchrzak, D. Sołtysik (85. Ziaja), Dobrowolski (75. Janoska), Karpiński, Leks (46. Cholewka).

Warta przegrała z Tęczą Błędów, a jak radziły sobie inne zespoły z powiatu?

Co sądzicie o tej porażce piłkarzy zawierciańskiej Warty? Piszcie w komentarzach pod tym materiałem.