Warta Zawiercie - Odra Miasteczko Śląskie 0:1 (0:1) [FOTO]

Paulina Musialska
Warta Zawiercie - Odra Miasteczko Śląskie: Przewaga nie pozwoliła Warcie na zwycięstwo w sobotnim meczu. Odra Miasteczko Śląskie pokonała zawiercian, 0:1.

W sobotę, 17 października, rozegrana została jedenasta kolejka katowickiej "okręgówki". Warta Zawiercie, która dotychczas była liderem tabeli, podjęła w niej Odrę Miasteczko Śląskie.

Chociaż w sobotnim spotkaniu dominowała drużyna z Zawiercia, to przyjezdnym niewiele potrzeba było do zdobycia trzech punktów.

W 22 minucie błąd obrony wykorzystał Mateusz Żak, który swoim strzałem pokonał Sławomira Liberskiego.

Chwilę później Warta mogła wyrównać. Damian Adamiecki dograł piłkę prosto na głowę Patryka Grima. Jego uderzenie obronił jednak bramkarz.

Zawiercianie ciągle próbowali odrobić straty, ale brakowało im przede wszystkim dokładności oraz skuteczności. Piłka po każdym uderzeniu wędrowała albo prosto w ręce bramkarza, albo ponad poprzeczką bramki. W 52 minucie blisko wyrównania był Michał Mąka, ale ponownie piłka trafiła prosto w bramkarza.

Spotkanie zakończyło się przegraną Warty, 0:1.

Warta Zawiercie - Odra Miasteczko Śląskie 0:1 (0:1)