Warta Zawiercie - Piliczanka Pilica 3:4

PM
Warta Zawiercie - Piliczanka Pilica 3:4: Dwa zespoły z powiatu zawierciańskiego stoczyły ze sobą sparingowy pojedynek. Nieznacznie lepsi okazali się w nim zawodnicy Piliczanki Pilica.

Warta Zawiercie objęła prowadzenie około 30. minuty gry. W polu karnym przyjezdnych faulowany został Damian Sołtysik i arbiter zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego. „Jedenastkę” na bramkę z łatwością zamienił Michał Mąka.

Kilka minut później Piliczanka Pilica doprowadziła do wyrównania. Świetnym strzałem zza pola karnego popisał się Mariusz Węglarz. Do przerwy utrzymał się rezultat remisowy, 1:1.

W pierwszych minutach drugiej części gry świetnie spisywali się zawodnicy testowani przez Wartę. Najpierw jeden z nich zdobył bramkę zza pola karnego. Następnie testowany w zawierciańskim klubie pomocnik podwyższył prowadzenie na 3:1.

Wydawało się, że Piliczance będzie bardzo trudno odrobić straty. Bramkę kontaktową zdołał jednak zdobyć Mariusz Porębski. Chwilę później rzut karny wykorzystał Daniel Grabowski. Nie był to jednak koniec bramek dla pilickiego klubu - w końcówce meczu gola na wagę zwycięstwa zdobył Mariusz Porębski.

Warta Zawiercie - Piliczanka Pilica 3:4 (1:1)
Bramki: Mąka, zawodnik testowany, zawodnik testowany 2 - Porębski 2, Węglarz, Grabowski

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani