18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Jurajska Miss Bikini 2013: Sesja zdjęciowa w Hotelu Fajkier [ZDJĘCIA]

DRAPA
Jurajska Grupa Fotograficzna
Jurajska Miss Bikini 2013: Decyzję jury do finału konkursu zakwalifikowały się Andżelika Windys, Monika Grzebieluch, Karolina Fidyk, Karolina Kijas oraz Dominika Łakomy. Trwa finałowa sesja zdjęciowa w Hotelu Fajkier.

Jurajska Miss Bikini 2013

Wizażem zajęła się Grażyna Kopeć-Chudzicka, właścicielka Gabinetu Kosmetyki Profesjonalnej Corium w Zawierciu.

Zdjęcia wykonał Łukasz Jungto z Jurajskiej Grupy Fotograficznej i zostaną one opublikowane przy okazji głosowania, które potrwa do 15 sierpnia.

W plebiscycie Jurajska Miss Bikini 2013 będzie można głosować za pomocą kliknięć.

Nagrody w konkursie Jurajska Miss Bikini 2013: Romantyczna kolacja dla 2 osób wraz z noclegiem i wejściem na basen w Hotelu Fajkier w Lgocie Murowanej, Bezpłatne karnety na basen i SPA w Hotelu Fajkier, 10 bezpłatnych wejściówek na zajęcia Zumby prowadzone przez Artura Mizgałę (Studio Tańca Art-Dance), sesja zdjęciowa, portfolio i możliwość wzięcia udziału w projekcie „Jurajskie dziewczyny - kalendarz na 2014 rok".

Organizatorzy i partnerzy: Dziennik Zachodni, Zawiercie.NaszeMiasto.pl. Łukasz Jungto Photography, Hotel Fajkier, Studio Tańca Art-Dance, Jurajska Grupa Fotograficzna (Jurassic Photo Team) oraz Stowarzyszenie Młodzi dla Powiatu Myszkowskiego.

Zobacz także>>> Jurajska Miss Bikini 2013: Kandydatki

PZPN podnosi ceny biletów na kadrę

Wideo

Dodaj ogłoszenie