Piliczanka Pilica zremisowała 3:3 z Wieczystą Kraków [ZDJĘCIA]

Patryk Drabek
Piliczanka Pilica zremisowała 3:3 z Wieczystą Kraków. Dwa gole dla zespołu z Pilicy zdobył Daniel Grabowski, który skutecznie egzekwował rzuty karne, a jedno trafienie dołożył Łukasz Słowik.

Piliczanka Pilica zremisowała 3:3 z Wieczystą Kraków

Przyjezdni objęli prowadzenie już w 4. minucie, kiedy to serię błędów pilickiej defensywy wykorzystał Wojciech Salamon.

Gospodarze szybko jednak wyrównali, ponieważ już dwie minuty później obrońca Wieczystej zatrzymał ręką strzał Adama Dudkiewicza i sędzina Sylwia Biernat wskazała na „wapno”.

Pewnym egzekutorem „jedenastki” okazał się kapitan Piliczanki, Daniel Grabowski.

W premierowej odsłonie swoje okazje mieli Łukasz Słowik czy też Mariusz Węglarz, ale futbolówka nie znalazła się w siatce.

Wydawało się, że po zmianie stron zespół z Pilicy rozstrzygnie spotkanie na swoją korzyść.

Na początek Grabowski wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Dudkiewiczu, a następnie Słowik zamienił na gola dobre podanie Marcina Wałka.

Podopieczni Pawła Netera roztrwonili jednak przewagę… W 67. minucie po uderzeniu Tomasza Makowskiego futbolówka odbiła się jeszcze od Grabowskiego i wpadła do siatki.

Na siedem minut przed końcem przyjezdni, którzy grali już w tym momencie w osłabieniu po czerwonej kartce dla jednego z piłkarzy, wyrównali natomiast za sprawą rzutu karnego wykorzystanego przez Filipa Fryca.

Piliczanka Pilica - Wieczysta Kraków 3:3 (1:1)
Bramki:Grabowski 6 - karny, 55 - karny, Słowik 65 - Salamon 4, Grabowski 67 - sam., Fryc 83 - karny.

Piliczanka wystąpiła w składzie: Stolarski - Kardynał, Grabowski, Hys, Kazior(46. Wałek), Trólka (46. Karol Kowalczyk), Demarczyk, M. Węglarz, Staśko (85. Kamil Kowalczyk) Słowik (73. Kurczek), Dudkiewicz.