Siatkarze wygrywają z SMS PZPS Spała! [FOTO]

Paulina Musialska
Siatkarze wygrywają z SMS PZPS Spała: Za nami emocjonujące spotkanie siedemnastej kolejki I ligi siatkówki mężczyzn. Aluron Virtu Warta Zawiercie pokonał w nim SMS PZPS Spała.

Po dwóch niespodziewanych przegranych Aluron Virtu Warta Zawiercie pokonał SMS PZPS Spała. Spotkanie było bardzo emocjonujące. Chociaż w pierwszym secie zawiercianie mieli kilka punktów przewagi, to ostatecznie musieli uznać wyższość rywala. W drugiej partii zanotowali natomiast pewną wygraną.

W kolejnych setach nerwy puszczały obu trenerom. Żółtą kartkę otrzymał Dominik Kwapisiewicz. Szkoleniowiec przyjezdnych dostał natomiast czerwony kartonik.

O wygranej Aluron Virtu Warta Zawiercie zadecydował dopiero tie-break, w którym zawiercianie pokonali rywali 18:16.

MVP spotkania został Łukasz Kaczorowski, atakujący Aluron Virtu Warta Zawiercie.

Aluron Virtu Warta Zawiercie - SMS PZPS Spała 3:2 (20:25,25:17,25:18,24:26,18:16)