Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Skalniak Kroczyce - MKS Sławków 0:4 [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Patryk Drabek
Skalniak Kroczyce - MKS Sławków 0:4. Sławomir Chodor i spółka nie mieli większych problemów z pokonaniem Skalniaka. Piłkarze z Kroczyc właściwie nie zagrozili bramce strzeżonej przez Edwarda Ambrosiewicza. Zobaczcie zdjęcia.

Skalniak Kroczyce - MKS Sławków 0:4

Podopieczni Ireneusza Adamskiego dominowali na boisku w Kroczycach i tylko kwestią czasu było to kiedy zdobędą pierwszą bramkę.

Z dystansu próbował m.in. Artur Chromy, a już w 22. minucie Piotr Sierek wślizgiem próbował powstrzymać szarżującego Wojciecha Jankowskiego i sędzia wskazał na „wapno”.

Z 11 metrów pomylił się jednak kapitan przyjezdnych Sławomir Chodor, który przeniósł piłkę nad poprzeczką.

Niespełna 10 minut później Chodor zrehabilitował się jednak za tę sytuację i to po dwójkowej akcji z nim piłkę do siatki skierował Łukasz Kowalski.

Przyjezdni poszli za ciosem i jeszcze przed przerwą podwyższyli rezultat. Do bezpańskiej piłki po rzucie rożnym dopadł Chromy i potężnym uderzeniem pokonał Michała Nowaka-Jaworskiego.

Po zmianie stron obraz gry nie zmienił się, a gospodarze liczyli na to, że przegrają jak najmniejszą różnicą goli i nie stwarzali sytuacji bramkowych.

W drugiej połowie do siatki trafili Łukasz Bereska i Chodor, ale tych bramek mogło być zdecydowanie więcej…

Skalniak Kroczyce - MKS Sławków 0:4 (0:2)
Bramki: Ł. Kowalski 31, Chromy 37, Bereska 52, Chodor 72.
Skalniak: Nowak-Jaworski - M. Bednarz, Sierek, Kot, Ko. Kowalski, Kania (46. P. Bednarz), Otczyk (73. Ka. Kowalski), K. Wasik (55. Karwa), Błoch, D. Wasik (46. P. Kowalski), Maślanka.
MKS: Ambrosiewicz - Jasiński, Wolski, Latos, Zdeb, Bereska, Chromy (61. Domagała), Ł. Kowalski (78. Szastak), Krzywdziński (61. Szurek), Jankowski, Chodor (85. Węgrzyk).