Warta Zawiercie - Sokół Orzech 5:0 [ZDJĘCIA]

Paulina Musialska
Warta Zawiercie - Sokół Orzech: Warta Zawiercie ciągle jest na dobrej drodze do awansu. W sobotę na swoje konto dopisała kolejny komplet punktów.

W sobotę, 9 kwietnia, Warta Zawiercie zmierzyła się na własnym boisku z drużyną Sokół Orzech.

Prowadzenie zawiercianie mogli zdobyć już w 5 minucie spotkania. Sebastian Radosz odegrał piłkę do Damiana Adamieckiego. Pomocnik Warty uderzył jednak nad bramką.

Wynik meczu Warta otworzyła w 9 minucie gry. Dobrym dośrodkowaniem popisał się Maciej Wolny. Piłka trafiła do Adriana Marka, który strzałem głową pokonał Adriana Doroszawskiego.

W 26 minucie było już 2:0. Tym razem podanie Michała Sołtysika wykorzystał Sebastian Radosz. Dwie minuty później znowu zrobiło się gorąco pod bramką przyjezdnych. Tym razem piłkę nad bramką posłał Maciej Wolny.

W 38 minucie zawiercianie stworzyli kolejną groźną sytuację. Najpierw w bramkarza Sokoła trafił Maciej Wolny. Piłka trafiła do Damiana Adamieckiego, który uderzył obok bramki.

Warta Zawiercie bardzo dobrze rozpoczęła drugą połowę. W 47 minucie bramkarza pokonał Dominik Kuklewski. Pięć minut później było już 4:0. Zagranie Adriana Marka wykorzystał Dawid Karpiński.

W 83 minucie "jedenastkę" na bramkę zamienił Michał Sołtysik.

Warta Zawiercie - Sokół Orzech 5:0 (2:0)
Marek, Radosz, Kuklewski, Karpiński, M. Sołtysik

Warta Zawiercie: Tomanek - Białkowski, D. Sołtysik, Marek (62' Kozłowski) Taraszkowski, Kuklewski, M. Sołtysik, Adamiecki, Mąka (65' Wacławik), Radosz (45' Karpiński), Wolny (70' Białek)