Warta Zawiercie - Łazowianka Łazy 5:0 [ZDJĘCIA]

Paulina Musialska
Warta Zawiercie - Łazowianka Łazy: Za nami ostatnie spotkanie sezonu 2015/2016 w lidze okręgowej. W derbach powiatu zawierciańskiego górą okazała się ponownie Warta Zawiercie.

Warta Zawiercie bardzo szybko objęła prowadzenie w sobotnim meczu. W 2 minucie zagranie Macieja Wolnego wykorzystał Bartosz Zachara. Cztery minuty później było już 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Michał Mąka. Bramka ta była setnym golem Warty Zawiercie w sezonie 2015/2016.

W 26 minucie po raz drugi w meczu bramkarza Łazowianki pokonał Michał Mąka. Do przerwy Warta Zawiercie prowadziła już 3:0.

Po przerwie zawierciański zespół nie zwolnił tempa. Strzelał zawodnik, który asystował przy poprzednich trzech bramkach.

W 64 minucie prowadzenie Warty podwyższył Maciej Wolny. Napastnik Warty kolejną bramkę zdobył w 81 minucie gry.

Przed spotkaniem Warta Zawiercie odebrała puchar za wygranie katowickiej ligi okręgowej. Michał Mąka otrzymał natomiast nagrodę dla najlepszego strzelca ligi.

Warta Zawiercie - Łazowianka Łazy 5:0 (3:0)

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani