Warta Zawiercie wygrała z RKS Grodziec [FOTO]

PM
Kolejne trzy punkty na swoje konto dopisała Warta Zawiercie. Tym razem zawiercianie pokonali RKS Grodziec.

W sobotę (8.04) Warta Zawiercie zmierzyła się z RKS Grodziec. Rywal zawiercian przed sobotnim meczem zajmował piąte miejsce w ligowej tabeli. Warta zajmowała natomiast trzecią lokatę.

RKS Grodziec otworzył wynik meczu w 31 minucie gry. Bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego zdobył wtedy Adam Baran. Odpowiedź Warty była jednak błyskawiczna. W 34 minucie Rafał Nowak zagrał piłkę do Bartosza Zachary, który pewnym strzałem pokonał bramkarza rywali.

W 41 minucie spotkania przyjezdni ponownie wyszli na prowadzenie. Tym razem Jana Sitko pokonał Paweł Krzos. Do przerwy utrzymał się wynik 1:2 dla RKS-u Grodziec.

Po przerwie wydawało się, że niewiele zmieni się w grze zawierciańskiego zespołu. Na boisku przeważali przyjezdni. Nie trwało to jednak długo. W 68 minucie do wyrównania doprowadził Adrian Marek. Dwie minuty później było już 3:2. Podanie Rafała Nowaka wykorzystał ponownie Bartosz Zachara.

Wynik meczu w 92 minucie spotkania ustalił Damian Adamiecki.

Warta Zawiercie w dalszym ciągu zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli. Na swoim koncie ma 45 punktów i traci osiem "oczek" do Gwarka Tarnowskie Góry, który jest liderem tabeli.

Zawiercianie kolejne spotkanie rozegrają na wyjeździe. Ich rywalem będą rezerwy GKS Tychy. Początek meczu w sobotę, 15 kwietnia, o godzinie 14.

Warta Zawiercie - RKS Grodziec 4:2 (1:2)