Moto-Jelcz Oława - Viret CMC Zawiercie 31:24

PM
Po dwutygodniowej przerwie wróciły rozgrywki I ligi piłki ręcznej mężczyzn. Na Viret CMC Zawiercie czekało wyjazdowe spotkanie z Moto-Jelcz Oława.

W sobotę, 4 listopada, rozegrana została 7. kolejka I ligi piłki ręcznej mężczyzn. Na Viret CMC Zawiercie czekało wyjazdowe spotkanie. Jego rywalem została drużyna Moto-Jelcz Oława.

Pierwsza połowa była dosyć wyrównana. Chociaż w pierwszych minutach gospodarze znaleźli się na prowadzeniu (4:2), to zawiercianie doprowadzili do wyrównania (4:4). Następnie wypracowali dwie bramki przewagi (4:6). Wtedy coś zacięło się w grze Viretu CMC Zawiercie i Moto-Jelcz zanotował serię czterech bramek. W 23 minucie goście zdołali jeszcze na chwilę doprowadzić do wyrównania, ale końcówka połowy należała do zespołu z Oławy. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 13:10.

Do 35 minuty spotkania trwała walka "bramka za bramkę". Potem Moto-Jelcz Oława zanotował kolejną serię czterech bramek z rzędu, a jego przewaga wzrosła do różnicy siedmiu trafień (21:14). Zawiercianom ciężko było odrobić straty. Viret CMC Zawiercie na moment "zbliżał się" do rywali, aby po chwili pozwolić im powiększyć przewagę. Ostatecznie spotkanie zakończyło się przegraną zawiercian, 31:24.