Źródło Kromołów - Błękitni Sarnów 2:1 [ZDJĘCIA]

PM
Za nami większość spotkań 13. kolejki sosnowieckiej A-klasy. Źródło Kromołów zmierzyło się w niej z Błękitnymi Sarnów. Zobaczcie zdjęcia.

W sobotę, 4 listopada, rozegrana została 13. kolejka sosnowieckiej A-klasy. Źródło Kromołów podjęło na własnym boisku Błękitnych Sarnów.

Źródło Kromołów od pierwszych minut gry starali się narzucić rywalom swój styl gry. Sporo było rzutów rożnych, ale brakowało szczęścia w wykończeniu akcji. Dopiero w 12 minucie meczu Źródło Kromołów wyszło na prowadzenie. Strzał oddał Mateusz Skrzypek. Co prawda piłkę w locie złapał bramkarz Błękitnych, ale wpadł z nią za linię bramkową. Strata gola bardzo rozdrażniła przyjezdnych, którzy zaczęli grać bardzo ostro. Faulowali m.in. Bogdana Szadkowskiego i Bartłomieja Wacławika. W 29 minucie Łukasz Pasternak oddał strzał z przewrotki, ale niestety piłka powędrowała nad poprzeczką. W końcówce pierwszej połowy Źródło Kromołów mogło podwyższyć swoje prowadzenie, ale strzał Mateusza Skrzypka okazał się niecelny. Pierwsza połowa sobotniego meczu zakończyła się wynikiem 1:0.

Druga połowa przez długi czas nie przynosiła groźnych akcji. Dopiero w ostatnich minutach oba kluby dostarczyły kibicom sporą dawkę emocji. Najpierw do wyrównania doprowadzili Błękitni Sarnów. Ich radość nie trwała zbyt długo. Źródło Kromołów wykorzystało rzut rożny. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Mateusz Skrzypek. Wynik utrzymał się do końca spotkania.

Źródło Kromołów utrzymało pozycję lidera tabeli sosnowieckiej A-klasy. Na swoim koncie ma 30 punktów.

Źródło Kromołów - Błękitni Sarnów 2:1 (1:0)